2021 Honors
USA Lacrosse All Americans
Kate Christos – Madison HS
Lindsey Devir – Ridgewood HS
Kennedy Everson – Andover Academy
Taylor Everson – Montclair Kimberley Academy
Virginia Gilbert – Summit HS
Kathleen Giordano – Montclair HS
Simone Koryszewski – Mount Saint Mary Academy
Clare McCooe – Ridgewood HS
Lily Ramsey – Oak Knoll School of the Holy Child
Lily Spinner – Summit HS
Sophie Straka – Chatham HS
USA Lacrosse Academic All Americans
Elizabeth Bozza – Morristown HS
Taylor Everson – Montclair Kimberley Academy
Simone Koryszewski – Mount Saint Mary Academy
Megan McIntyre – Mendham HS
Maeve Olson – Oak Knoll School of the Holy Child
Molly Simon – West Essex HS
Sophie Straka – Chatham HS
Ashley Thomas – Summit HS
Under Armour Senior Game All American
Olivia Pikiell – Ridge HS
Kennedy Everson – Andover Academy
American Select All Star Games Selections
2022 Elle Anhut – Princeton Day School
Kaitlyn Davies – Wayne Hills HS
Sarah Gresham – Mount Saint Mary Academy
Lily Murphy – Oak Knoll School of the Holy Child
Emily Petersen – Mountain Lakes HS
Keira Savage – Ridgewood HS
Molly Simon – West Essex HS
Avery Song – Montclair Kimberly Academy
2023
Lindsey Devir – Ridgewood HS
Jane Freeman – Summit HS
Bella Goodwin – Pingry School
Ashley Kiernan – Chatham HS
Caroline Korn – Pingry School
Kelly MacKinney – Bridgewater-Raritan HS
Gianna Macrino – West Essex HS
Tara Reilly – West Morris Central HS
Braedon Siverson – Morristown HS
Lily Spinner – Summit HS
Ceclia Webb – Summit HS
2024
Sophie Busam – Summit HS
Sophia Cardella – Mendham HS
Elisa Gomes – Kent Place School
Annabelle Mahoney – Pingry School
Cameron McGlynn – Chatham HS
Brynn Merklinger – Mount Saint Mary Academy
Emma Claire Quinn – Kent Place School
Kate Riley – Summit HS
Lauren Riley – Summit HS
Lindsay Thomas – Summit HS
2025
Nell Ducey – Summit HS
Ava Kirkwood – Ridge HS
Rebecca Kirschner – Pingry School
Uma Kowalski – Sparta HS
Samantha LaBier – Saddle River Day
Olivia Nicoll – Montclair HS
Susannah O’Connell – Summit HS
Katie Powers – Glen Ridge HS
Sloane Ricciuti – Summit HS
Sabrina Saunders – Mendham HS
Gracie Shoulberg – Mendham HS
Campbell Spillet – Glen Ridge HS
Daniela Trubiano – Suffern HS
All State – First Team
Clare McCooe – Ridgewood HS
Trinty Koetje – Oak Knoll School of the Holy Child
Simone Koryszewski – Mount Saint Mary Academy
All State – Second Team Lily Spinner – Summit HS
Lily Ramsey – Oak Knoll School of the Holy Child
Sophie Straka – Chatham HS
Kaitlyn Davies – Wayne Hills HS
Maeve Olson – Oak Knoll School of the Holy Child
Jessica Penner – Summit HS
All State – Third Team
Kit Zanelli – Summit HS
Bella Goodwin – Pingry School
Sarah Gresham – Mount Saint Mary Academy
All Group One
First Team: Reagan Wawzycki – New Providence
Second Team: Kate Christos – Madison
Third Team: Emily Petersen – Mountain Lakes
All Group Two
First Team:
Lily Spinner – Summit HS
Kit Zanelli – Summit HS
Lauren Riley – Summit HS
Jessica Penner – Summit HS
Second Team:
Molly Simon – West Essex HS
Ashley Thomas – Summit HS
Cece Webb – Summit HS
Skye Gilbert – Summit HS
Third Team:
Ashley Thomas – Summit HS
Matty Spaeth – Voorhees HS
Gianna Macrino – West Essex HS
All Group Three
First Team: Sophie Straka – Chatham HS
Kaitlyn Davies – Wayne Hills HS
Second Team: Sophia Cardella – Mendham HS
Third Team: Lindsay Kupka – Mendham HS
All Group Four
First Team: Lindsey Devir – Ridgewood
Clare McCooe – Ridgewood
Second Team: Kelly MacKinney – Bridgewater-Raritan HS
Katie Giordano – Montclair HS
All Non-Public
First Team: Lily Ramsey – Oak Knoll School of the Holy Child
Taylor Everson – Montclair Kimberley Academy
Sarah Gresham – Mount Saint Mary Academy
Trinity Koetje – Oak Knoll School of the Holy Child
Maeve Olson – Oak Knoll School of the Holy Child
Simone Koryszewski – Mount Saint Mary Academy
Second Team: Bella Goodwin – Pingry School
Sophie Wilkinson – Oak Knoll School of the Holy Child
All Conference Awards
Skyland Conference Player of the Year – Simone Koryszewski – Mount Saint Mary Academy
Freedom Conference Player of the Year – Kaitlyn Davies – Wayne Hill HS
Skyland Conference
Raritan Division
First Team:
Simone Koryszewski – Mount Saint Mary Academy
Sarah Gresham – Mount Saint Mary Academy
Olivia Pikiell – Ridge HS
Julie Narleski – Ridge HS
Second Team:
Brynn Merklinger – Mount Saint Mary Academy
Jennifer Prince – Ridge HS
Delaware Division
First Team:
Kelly MacKinney – Bridgewater-Raritan HS
Bella Goodwin – Pingry School
Second Team: Cece Korn – Pingry School
Valley Division
First Team:
Matty Spaeth – Voorhees HS
Maddie Ackerman – Voorhees HS
Second Team: Phoebe Spaeth – Voorhees HS
Colonial Conference North Division First Team: Alexa Shotwell – Kittatinny HS
Freedom Conference North Division First Team: Lauren Buckley – Randolph HS
Second Team: Tara Reilly – West Morris Central HS
HM:Kelsey Commerford – West Morris Central HS
East Division
First Team:
Kaitlyn Davies – Wayne Hills HS
Molly Simon – West Essex HS
Gianna Macrino – West Essex HS
Cielle McInerney – West Essex HS
South Division
First Team:
Kate Christos – Madison HS
Taylor Everson – Montclair Kimberley Academy
Emma Claire Quinn – Kent Place School
Reagan Wawzycki – New Providence HS
Second Team: Avery Song – Montclair Kimberley Academy
Lily Gomes – Kent Place School
Stars & Stripes
North Division
First Team:
Clare McCooe – Ridgewood HS
Lindsey Devir – Ridgewood HS
Katie Giordano – Montclair HS
Second Team: Emily Petersen – Mountain Lakes HS
South Division
First Team:
Maggie DeFabio – Summit HS
Skye Gilbert – Summit HS
Olivia Huntley-Robertson – Summit HS
Lily Spinner – Summit HS
Lily Ramsey – Oak Knoll School of the Holy Child
Maeve Olson – Oak Knoll School of the Holy Child
Sophie Straka – Chatham HS
Lindsay Kupka – Mendham HS
Megan McIntyre – Mendham HS
Braedon Siverson – Morristown HS
Second Team:
Lauren Riley – Summit HS
Lindsay Thomas – Summit HS
Cece Webb – Summit HS
Kit Zanelli – Summit HS
Trinity Koetje – Oak Knoll School of the Holy Child
Teagan Kocaj – Oak Knoll School of the Holy Child
Livvy von Heill – Chatham HS
Sophia Cardella – Mendham HS
Elizabeth Bozza – Morristown HS
Amanda Chupak – Morristown HS
HM:
Ashley Kiernan – Chatham HS
Sophie Wilkinson – Oak Knoll School of the Holy Child
Jessica Penner – Summit HS